Laatst gewijzigd 23-1-2017 10:26
Swimkick-Minioren Deel 3
Resultatenbestand (Lenex)
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
400mseriesMin 6StartlijstUitslag 400mseriesMin 5StartlijstUitslag
 
rugslagrugslag
100mseriesMin 4-StartlijstUitslag 100mseriesMin 2-3StartlijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
200mseriesMin 6StartlijstUitslag 200mseriesMin 5StartlijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesMin 4-StartlijstUitslag 50mseriesMin 2-3StartlijstUitslag
50mseriesMin 5StartlijstUitslag 50mseriesMin 4StartlijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
100mseriesMin 5StartlijstUitslag 100mseriesMin 4StartlijstUitslag
 
Andere programmanrs.
1.Alle25m vrije slagseries15:30Minioren 1 t/m 3StartlijstUitslag
2.Alle25m rugslagseries15:32Minioren 4 t/m (5) 6StartlijstUitslag
3.Alle50m schoolslagseries15:33Minioren 1 t/m 3StartlijstUitslag
4.Alle50m vrije slagseries15:35Minioren 4 t/m (5) 6StartlijstUitslag
11.Alle25m schoolslagseries16:00Minioren 1 t/m 3StartlijstUitslag
12.Alle25m vrije slagseries16:17Minioren 4 t/m (5) 6StartlijstUitslag
13.Alle50m vrije slagseries16:18Minioren 1 t/m 3StartlijstUitslag
14.Alle50m rugslagseries16:20Minioren 4 t/m (5) 6StartlijstUitslag
21.Gemengd4 x 25m schoolslagseries16:44Minioren 1 t/m 3StartlijstUitslag
22.Gemengd4 x 50m vrije slagseries16:48Minioren 4 t/m (5)6StartlijstUitslag
Resultatenbestand (Lenex)
 
1 - Swimkick en Minioren circuit Ronde 3 - 22-1-2017 - 15:30
1.Alle25m vrije slagseries15:30Minioren 1 t/m 3StartlijstUitslag
2.Alle25m rugslagseries15:32Minioren 4 t/m (5) 6StartlijstUitslag
3.Alle50m schoolslagseries15:33Minioren 1 t/m 3StartlijstUitslag
4.Alle50m vrije slagseries15:35Minioren 4 t/m (5) 6StartlijstUitslag
5.Jongens200m schoolslagseries15:37Minioren 6StartlijstUitslag
6.Meisjes400m vrije slagseries15:42Minioren 5StartlijstUitslag
7.Jongens50m vlinderslagseries15:50Minioren 5StartlijstUitslag
8.Meisjes100m wisselslagseries15:52Minioren 4StartlijstUitslag
9.Jongens100m rugslagseries15:54Minioren 2, 3 en 4StartlijstUitslag
10.Meisjes50m vlinderslagseries15:58Minioren 2 en 3StartlijstUitslag
11.Alle25m schoolslagseries16:00Minioren 1 t/m 3StartlijstUitslag
Pauze (15min.)
12.Alle25m vrije slagseries16:17Minioren 4 t/m (5) 6StartlijstUitslag
13.Alle50m vrije slagseries16:18Minioren 1 t/m 3StartlijstUitslag
14.Alle50m rugslagseries16:20Minioren 4 t/m (5) 6StartlijstUitslag
15.Jongens400m vrije slagseries16:22Minioren 6StartlijstUitslag
16.Meisjes200m schoolslagseries16:31Minioren 5StartlijstUitslag
17.Jongens100m wisselslagseries16:36Minioren 5StartlijstUitslag
18.Meisjes50m vlinderslagseries16:38Minioren 4StartlijstUitslag
19.Jongens50m vlinderslagseries16:40Minioren 2, 3 en 4StartlijstUitslag
20.Meisjes100m rugslagseries16:42Minioren 2 en 3StartlijstUitslag
21.Gemengd4 x 25m schoolslagseries16:44Minioren 1 t/m 3StartlijstUitslag
22.Gemengd4 x 50m vrije slagseries16:48Minioren 4 t/m (5)6StartlijstUitslag
Medaille Ceremonie